Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zawiadomienie w sprawie wyboru metody ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia wysokości tej opłaty

Data publikacji: 2018-12-18, Data modyfikacji: 2018-12-21
A A AWydrukDrukuj  
 
            ZAWIADOMIENIE Wójt Gminy Policzna działając na podstawie art. 6m ust. 2a ustawy z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2018r. poz. 1454 z późn. zm.) zawiadamia, że na podstawie uchwały Nr III/13/2018 Rady Gminy Policzna z dnia 26 listopada 2018 r. w sprawie wyboru metody ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia wysokości tej opłaty opublikowanej w Dz. Urz. Woj. Mazowieckiego z 2018 r. poz. 11772, uległy zmianie stawki opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.              Wysokość opłaty została ustalona jako iloczyn nowej stawki opłaty (tj. 10 zł/osoba – odpady segregowane, 15 zł/osoba – odpady niesegregowane) i danych zawartych we wcześniej złożonej deklaracji za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Powyższa zmiana stawki za gospodarowanie odpadami komunalnymi obowiązuje od dnia 1 stycznia 2019 r. Terminy wnoszenia opłat: I rata – do dnia15.03.2019r. II rata –  do dnia 15.05.2019r. III rata – do dnia 15.09.2019r.                       IV rata – do dnia 15.11.2019r. Jednocześnie informujemy, że nie są Państwo obowiązani do złożenia nowej deklaracji, chyba że w przyszłości nastąpi zmiana danych będących podstawą ustalenia wysokości należnej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.     

Pełna treść wiadomości na: policzna.ugm.pl/?post_type=mtl_news&p=6525
policzna.ugm.pl, Źródło artykułu: policzna.ugm.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zwoleński

  Powiat zwoleński - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie mazowieckim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Zwoleń. Na powiat składa się jedno miasto – Zwoleń, a także 5 gmin: Zwoleń Kazanów, Policzna, Przyłęk, Tczów. Na obszarze 571 km² mieszka 37 tys. osób.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą rezerwaty przyrody: Okólny Ług, Miodne, Ługi Helenowskie, Borowiec. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody, które dodają powiatowi swoistego uroku. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Warto tu także zajść do Muzeum w Czarnolesie i odwiedzić wieś Sycyna. Jest ona jedną z nielicznych wsi w regionie radomskim, której metryka sięga czasów średniowiecza. Pierwsza wzmianka o Sycynie pochodzi z 1191 roku.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola