Belka
Poniedziałek, 19 Listopada 2018   imieniny: Elżbieta, Seweryn, Paweł
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

UWAGA ROLNICY SZKODY W UPRAWACH ROLNYCH

Data publikacji: 2018-06-28, Data modyfikacji: 2018-07-31
A A AWydrukDrukuj  
 
Policzna, dn. 28.06.2018r.        Rolnicy, którzy ponieśli straty w związku z wystąpieniem suszy na terenie Gminy Policzna mogą składać do tutejszego Urzędu (pokój Nr 16) wnioski o oszacowanie szkód w terminie do 10 lipca 2018 r. Do wniosku o oszacowanie strat należy dołączyć: wniosek o płatności bezpośrednie na bieżący rok złożony do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa; kopie zgłoszenia do Systemu Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt (IRZ) lub kserokopie księgi stada bądź paszportu. Przy szacowaniu strat i wyliczeniach zostanie uwzględniona całość produkcji rolnej, zarówno roślinnej jaki i zwierzęcej w gospodarstwie rolnym prowadzonej w roku szacowania, niezależnie od stopnia zniszczenia. Wnioski dostępne są w Urzędzie Gminy Policzna (pokój Nr 16) oraz na stronie internetowej Urzędu Gminy Policzna. Do pobrania: Wniosek o oszacowanie szkód Wójt Gminy /-/ Tomasz Adamiec

Pełna treść wiadomości na: policzna.ugm.pl/?post_type=mtl_news&p=5882
policzna.ugm.pl, Źródło artykułu: policzna.ugm.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zwoleński

  Powiat zwoleński - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie mazowieckim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Zwoleń. Na powiat składa się jedno miasto – Zwoleń, a także 5 gmin: Zwoleń Kazanów, Policzna, Przyłęk, Tczów. Na obszarze 571 km² mieszka 37 tys. osób.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą rezerwaty przyrody: Okólny Ług, Miodne, Ługi Helenowskie, Borowiec. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody, które dodają powiatowi swoistego uroku. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Warto tu także zajść do Muzeum w Czarnolesie i odwiedzić wieś Sycyna. Jest ona jedną z nielicznych wsi w regionie radomskim, której metryka sięga czasów średniowiecza. Pierwsza wzmianka o Sycynie pochodzi z 1191 roku.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola