Ogłoszenie Wójta Gminy Policzna INNE - Miejski serwis informacyjny: Zwoleń, Kazanów, Policzna, Przyłęk, Tczów
Belka
Środa, 15 Sierpnia 2018   imieniny: Maria, Napoleon, Stefan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogłoszenie Wójta Gminy Policzna

Data publikacji: 2018-07-26, Data modyfikacji: 2018-07-31
A A AWydrukDrukuj  
 
  Wójt Gminy Policzna ogłasza pierwszy nieograniczony przetarg ustny Na sprzedaż nieruchomości lokalowej, położonej w miejscowości Policzna, który odbędzie się 30 sierpnia o godz. 1000w budynku Urzędu Gminy Policzna, ul. Bolesława Prusa 11 w pokoju nr 6 Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 5 przy ul. B. Prusa 9 w Policznie o pow. 44,87m2 położony na nieruchomości składającej się z działek ewidencyjnych nr: 216/2 i 213/4 o łącznej powierzchni 0,3029ha, wraz z pomieszczeniami przynależnymi i udziałem w działce gruntu i częściach wspólnych budynku, dla którego Sąd Rejonowy w Zwoleniu, prowadzi księgę wieczystą Nr RA1Z/00021010/6. Lokal mieszkalny, położony w budynku Ośrodka Zdrowia w Policznie. Składający się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni, łazienki i korytarza. Cena wywoławcza(brutto) do I przetargu wynosi – 84.240,00 zł (słownie: osiemdziesiąt cztery tysiące dwieście czterdzieści zł) Wadium – 8.424,00 zł (słownie: osiem tysięcy czterysta dwadzieścia cztery zł) Na w/w nieruchomości nie ciążą żadne obciążenia ani zobowiązania. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłata wadium w pieniądzu w podanej wyżej wymienionej wysokości na rachunek Urzędu Gminy Policzna w BS Zwoleń O/ Policzna Nr 40 91570002 0010 0100 0765 0005 najpóźniej do dnia 27 sierpnia 2018r decyduje data wpływu na konto a nie data dokonania przelewu. Osoby uczestniczące w przetargu zobowiązane są do zapoznania się ze stanem prawnym nieruchomości oraz regulaminem przetargu przed przestąpieniem do przetargu. Nabywca przejmuje nieruchomość w stanie istniejącym. Jeżeli osoba ustalona nabywcą nieruchomości nie przystąpi bez usprawiedliwienia do zawarcia umowy notarialnej w wyznaczonym terminie, organizator przetargu może odstąpić od zawarcia umowy, a wpłacone wadium nie podlega zwrotowi. Zastrzega się prawo odwołania przetargów z ważnych powodów. Ogłoszenie o przetargu zostaje zamieszczone na tablicy ogłoszeń w siedzibie tut. Urzędu i na stronie internetowej www.policzna.ugm.pl oraz w prasie. Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Urzędu Gminy Policzna, ul. B. Prusa 11, pok. nr 16 tel. 48 677-00-39 wew. 37.   REGULAMIN PRZETARGU               /-/ mgr inż. Tomasz Adamiec Wójt Gminy Policzna

Pełna treść wiadomości na: policzna.ugm.pl/?post_type=mtl_news&p=5904
policzna.ugm.pl, Źródło artykułu: policzna.ugm.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zwoleński

  Powiat zwoleński - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie mazowieckim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Zwoleń. Na powiat składa się jedno miasto – Zwoleń, a także 5 gmin: Zwoleń Kazanów, Policzna, Przyłęk, Tczów. Na obszarze 571 km² mieszka 37 tys. osób.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą rezerwaty przyrody: Okólny Ług, Miodne, Ługi Helenowskie, Borowiec. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody, które dodają powiatowi swoistego uroku. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Warto tu także zajść do Muzeum w Czarnolesie i odwiedzić wieś Sycyna. Jest ona jedną z nielicznych wsi w regionie radomskim, której metryka sięga czasów średniowiecza. Pierwsza wzmianka o Sycynie pochodzi z 1191 roku.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola