Belka
Poniedziałek, 19 Listopada 2018   imieniny: Elżbieta, Seweryn, Paweł
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

film promocyjny mat-fiz LO Zwoleń 2017/18

 
Film promocyjny klasy politechniczno-ekonomicznej Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu. OBSADA: *Hubert Dębiec- zwiedzający *Patrycja Rutkowska- anioł *Karol Krajewski-chłopak na angielskim *Kacper Marzęda- chłopak przy tablicy *Bartosz Wieczorek- kamerzysta *Daria Pawłuszek-reżyser *Mateusz Chmurzyński- wicereżyser *Wojtek Gryka- montażysta Tło tworzyły klasy: 1A i 2A Serdeczne podziękowania dla mgr Anny Gałązkiewicz za pomoc w przygotowywaniu doświadczeń fizycznych i mgr Małgorzaty Wróbel za koordynację działań ww. obsady Muzyka użyta w filmie: *youtube.com/watch?v=2VwvxAQtNaw *youtube.com/watch?v=bHz2hyBkMn0 *youtube.com/watch?v=odd-WLYLo84 *youtube.com/watch?v=wDD0w78mp80

 


Króliczek Dariałke
 
Data pliku video: 2018-05-01, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zwoleński

  Powiat zwoleński - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie mazowieckim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Zwoleń. Na powiat składa się jedno miasto – Zwoleń, a także 5 gmin: Zwoleń Kazanów, Policzna, Przyłęk, Tczów. Na obszarze 571 km² mieszka 37 tys. osób.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą rezerwaty przyrody: Okólny Ług, Miodne, Ługi Helenowskie, Borowiec. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody, które dodają powiatowi swoistego uroku. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Warto tu także zajść do Muzeum w Czarnolesie i odwiedzić wieś Sycyna. Jest ona jedną z nielicznych wsi w regionie radomskim, której metryka sięga czasów średniowiecza. Pierwsza wzmianka o Sycynie pochodzi z 1191 roku.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola