Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

EKO Panorama Lipsko Energooszczędne mieszkania 3 pokoje

Data dodania: 2015-03-26
Kategoria: Nieruchomości » Kupno
 
Osiedle EKO Panorama Lipsko - zamieszkaj TU, to się opłaca!

Osiedle EKO Panorama Lipsko - to nowe osiedle samodzielnych mieszkań bezczynszowych w domach szeregowych realizowane w technologii ceramicznej wysoce energooszczędnej z zastosowaniem ekologicznych materiałów oraz rozwiązań najnowszej generacji !

Osiedle zlokalizowane w Lipsku przy ulicy Papiernia woj. Mazowieckie.

INFOLINIA – 801524488 (koszty połączenia jak z numerem stacjonarnym) lub 22.244.58.07 lub kom. 696.578.147

EKO Panorama Lipsko to osiedle o wyjątkowej, estetycznej architekturze.

Funkcjonalne mieszkania wyposażone są w instalację grzewczą podłogową zasilaną przez pompę ciepła oraz w instalację do grzania ciepłej wody wspomaganą przez panele solarne !

Inwestycja realizowana jest w formule inwestora zastępczego. Nabywca mieszkania indywidualnie ustala wszelkie potrzeby, do sprostania którym zobowiązany zostaje Generalny Wykonawca Inwestycji.

Cena za mieszkanie 56,24 m2 na terenie objętym pełną infrastrukturą w budynku z zewnątrz wykończonym w całości od 199.000 zł brutto / bez ukrytych dopłat*

Cena za mieszkanie 111,54 m2 na terenie objętym pełną infrastrukturą w budynku z zewnątrz wykończonym w całości od 389.000 zł brutto / bez ukrytych dopłat*

Podane ceny dotyczą I-szego etapu inwestycji. W kolejnych etapach ceny mogą ulec zmianie.

Dodatkowo - dla pierwszych Klientów bardzo atrakcyjne promocje uzgadniane indywidualnie! (*)

EKO Panorama Lipsko – zamieszkaj TU, to się opłaca!

W ramach umowy inwestora zastępczego, inwestycję organizuje http://www.DomMediaProjekt.pl/

Niniejszy tekst nie jest ofertą w myśl przepisów Kodeksu Cywilnego a stanowi zaproszenie do rozmów. Oferty przygotowywane są imiennie dla Klientów. Zapraszamy.
Kontakt
tel.kom. 696.578.147 lub tel. 22 244.58.07
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
zwoleński

Powiat zwoleński - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie mazowieckim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Zwoleń. Na powiat składa się jedno miasto – Zwoleń, a także 5 gmin: Zwoleń Kazanów, Policzna, Przyłęk, Tczów. Na obszarze 571 km² mieszka 37 tys. osób.

Do ciekawych atrakcji turystycznych należą rezerwaty przyrody: Okólny Ług, Miodne, Ługi Helenowskie, Borowiec. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody, które dodają powiatowi swoistego uroku. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Warto tu także zajść do Muzeum w Czarnolesie i odwiedzić wieś Sycyna. Jest ona jedną z nielicznych wsi w regionie radomskim, której metryka sięga czasów średniowiecza. Pierwsza wzmianka o Sycynie pochodzi z 1191 roku.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola