Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

30. DK 12 - Zwoleń - Puławy - IX 2013

 
Droga krajowa nr 12, Łęknica (PL/D) - Leszno - Kalisz - Piotrków Trybunalski - Lublin - Dorohusk (PL/UA). Odcinek Zwoleń (skrzyżowanie z DK 79 w kierunku m. Sandomierz) - Puławy (początek miasta). SDR wg badania GDDKiA z 2010 wyniósł 9323 pojazd na odcinku od m. Zwoleń do m. Leokadiów (zjazd na starą DK 12), 6101 pojazdów na odcinku od początku obwodnicy m. Puławy do skrzyżowania z DW 801. Odległość: 27,2 km Mapa: (goo.gl/maps/fJizI) Kamera: Mio MiVue 388 Timelapse: (x2) Muzyka: "Dub Steps" by Dub Terminator (freemusicarchive.org/music/Dub_Terminator/) "Only Instrumental" by Broke For Free (freemusicarchive.org/Broke_For_Free/)

 


Maniak Drogowy
 
Data pliku video: 2014-01-08, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zwoleński

  Powiat zwoleński - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie mazowieckim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Zwoleń. Na powiat składa się jedno miasto – Zwoleń, a także 5 gmin: Zwoleń Kazanów, Policzna, Przyłęk, Tczów. Na obszarze 571 km² mieszka 37 tys. osób.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą rezerwaty przyrody: Okólny Ług, Miodne, Ługi Helenowskie, Borowiec. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody, które dodają powiatowi swoistego uroku. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Warto tu także zajść do Muzeum w Czarnolesie i odwiedzić wieś Sycyna. Jest ona jedną z nielicznych wsi w regionie radomskim, której metryka sięga czasów średniowiecza. Pierwsza wzmianka o Sycynie pochodzi z 1191 roku.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola